kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Zakupy ze stylistąDla większości kobiet zakupy stanowią przyjemność. Najczęściej panie odwiedzają sklepy z ubraniami i dodatkami oraz drogerie. Szukają odpowiedniej stylizacji, której każdy element został odpowiednio dobrany i pasuje do pozostałych. Coraz częściej sięgają po usługi tzw. doradców zakupowych.
 
 
fot. zakupoholizmMasz w domu ubrania z metkami i buty, których nigdy nie założyłaś? Zwykle mówi się, że zakupy to kobieca słabość. Czasem jednak pojawia się wewnętrzny przymus kupowania rzeczy, zazwyczaj niepotrzebnych. To już uzależnienie od zakupów? Sprawdź, czy jesteś zakupoholiczką.
 
 
fot. @ eshopping Aleksandar Jocic - Fotolia.comJuż po raz piąty organizowany jest w Polsce Dzień Darmowej Dostawy, który przypada na 2 grudnia. W dniu święta internetowych zakupów klienci nie płacą za koszty przesyłki zamówionych przedmiotów. W tym roku w akcji bierze udział aż 2550 sklepów internetowych.
 
 
fot. @ pieniądze limonek - Fotolia.comKobiety i mężczyźni różnią się podejściem do zarządzania finansami, z zwłaszcza kwestii zadłużenia i jego spłaty. Dla większości mężczyzn nieregularne spłacanie rachunków i rat to coś normalnego, ale panie traktują te sprawy jako powód do stresu i niepokoju – wynika z badań przeprowadzonych przez TNS Polska na zlecenie Grupy KRUK.
 
 
fot. @ ecommerce_35144942_VRD - Fotolia.comWpływ na nasze decyzje zakupowe ma z pewnością wiele czynników. Podobno kupując jakąkolwiek rzecz, działamy świadomie zaledwie w pięciu procentach. Resztę stanowią emocje, nasz nastrój, doświadczenie, potrzeby oraz opinie innych ludzi. Okazuje się na im bardziej emocjonalna opinia, tym dla nas ciekawsza i bardziej wpływowa.
 
 
fot. kobieta_zakupyPrawie 700 tysięcy zadłużonych kobiet i ponad milion mężczyzn widnieje w bazie danych Krajowego Rejestru Długów. Choć panie przyznają często, że wydają więcej niż to sobie zaplanowały, to jednak wydają się nieco ostrożniej podchodzić do zadłużania się. Czy chroni je przed tym niebezpiecznym zjawiskiem intuicja czy panowie są bardziej skłonni do podejmowania ryzyka finansowego?
 
 
© Kzenon - Fotolia.comAż co dziesiąta Polka nie jest w stanie regulować swoich zobowiązań finansowych na czas – wynika z badań przeprowadzonych przez PBS na zlecenie P.R.E.S.C.O. GROUP. Okazuje się, że wiele problemów z pieniędzmi przysparzają paniom zakupy. 30 procent kobiet posiadających zadłużenie ma kłopoty ze spłatą pożyczek konsumenckich. Nieuregulowane zobowiązania mają też wpływ na samopoczucie i zdrowie Polek – prawie połowa z zadłużonych pań odczuwa negatywne konsekwencje z tego powodu.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comOpinie dotyczące modowych marek i oferowanych przez nie produktów, ale też wnioski odnoszące się do zachowań konsumenckich internautów związanych z zakupami i modą – to cel raportu Replise Poland, który dotyczy treści publikowanych w sieci na temat 11 marek odzieżowych w okresie od stycznia do czerwca 2013 roku.
 
 
© Art Allianz - Fotolia.comPrzeciętny Polak konsumuje rocznie około 2,5 kilograma sztucznych barwników. Wielu z nas nie wie, ile szkodliwych dla zdrowia konserwantów kryje się w żywności, którą spożywamy. Wystarczy jednak nieco większa świadomość i uważne czytanie etykiet na opakowaniach, aby uniknąć poważnych problemów zdrowotnych, wynikających z nadmiernego spożywania konserwantów.
 
 
© Anton Maltsev - Fotolia.comPrzybywa czołowych marek odzieżowych działających na polskim rynku, które umożliwiają dokonywanie zakupów w Internecie. Które ze znanych sieciówek posiadają własne sklepy internetowe, gdzie można zamówić odzież, obuwie czy dodatki bez kosztów dostawy sprawdził PayU, dostawca usług płatniczych.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»